משלוח חינם בקנייה מעל 200 ש"ח

להזמנות חייגו: 03-7705635חלקי חילוף לאופניים

בכל אופניים חשמליים שתרכשו תאלצו לבצע במשך הזמן תיקוני תחזוקה או להחליף חלקים שנשחקו, ללא קשר לאיכות האופניים. תוכלו למצוא תמיד אביזרים לאופניים חשמליות יד 2, אבל לא תוכלו לקבל את השירות והטיפול שניתן להשיג בחנות חלקי חילוף לאופניים תל אביב ובשאר בערים בארץ.  

 

תחזוקה שוטפת של אופניים                                                                                  
ככל שתבטיחו לאופניים שלכם תחזוקה שוטפת, כך הן יאריכו ימים ותמנעו ממצב בו תאלצו לתקן אותם בתדירות גבוהה. אם האופניים הם כלי הרכב העיקרי שלכם, הרי שיהיה מאוד חשוב לבצע תחזוקה שוטפת כל חודש, לבדוק את המצב של השלדה, את תקינות הגלגלים, הצמיגים, לוודא אם צריך להוסיף להם שמן או אולי לחזק ברגים, לבדוק את תקינות הבלמים וגם את מצב הניקיון הכללי של האופניים.

הקפדה על תחזוקה שוטפת של האופניים מדי שנה תמעיט משמעותית בלאי של האופניים וכך אתם גם פחות תזדקקו להחליף חלקי חילוף. במידה ואתם לא נוהגים לרכב בעונת החורף, חשוב יהיה לבדוק אותם היטב אחרי האחסנה, בטרם תעלו עליהם שוב.

 

החלפת חלקים  לאופניים                                                                                                 
כל אופניים בנויים ממספר של חלקים עיקריים, השלדה, גלגל וחישוק, בלמים, כידון, צירים, פדלים, שרשרת ובאופניים חשמליות יש גם סוללה שמיועדת לאופניים. בכל בדיקה של האופניים שלכם תאלצו לפעמים להחליף חלק אחד או כמה חלקים כדי שתוכלו לעשות עליהן שימוש יעיל ובטוח. כדי שהאופניים יהיו אמינים ויעילים, צריך להקפיד על התחזוקה שלהן לאורך כל השנה ולעשות החלפת חלקים לאופניים במידת הצורך כדי שלא לשחוק אותם. כל חלק מגיע בטווח של מחירים ולעיתים תוכלו להשיג גם חלקים שהם עודפי יבוא אופניים חשמליים, מה שיכול להפחית משמעותית את העלויות.

 

מחפשים מקום נאמן לרכוש אופניים? אצלנו ב -  באזז אופניים תוכלו למצוא מגוון של סוגי אופניים - אופניים חשמליים, אופני הרים, אופניים מתקפלים ועוד. הצוות שלנו יעמוד תמיד לשירותכם, לצרכי טיפול, תחזוקה או החלפה של חלקים לאופניים, על מנת שתוכלו ליהנות מרכיבה אמינה ובטוחה.

טואול - בניית אתרים באינטרנט