משלוח חינם בקנייה מעל 200 ש"ח

להזמנות חייגו: 03-7705635צריכים עזרה?  התקשרו עכשיו
03-7705635
מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. אביזרים לאופניים
  4. /
  5. מנעולים

אחת הבעיות הקשות בערים מסוימות בתחום הגניבות היא גניבה של אופניים, ולכן בעלי אופניים לרוב רוכשים מנעול לאופניים יחד עם האופניים. גניבה של אופניים יכולה להתרחש בכל מקום, בין אם אתם משאירים את האופניים בתחנת הרכבת, מחוץ למקום העבודה, מחוץ לביתכם בלילה, וכו'. בעלי אופניים רבים משאירים את האופניים זמן רב בחוץ, לעתים מלית ברירה או משאננות. אופניים הן לא מוצר זול, ולכן גניבת אופניים היא כה נפוצה מאחר ומדובר בחפץ יקר ערך אשר לרוב מושאר בחוץ וקל לגניבה. במיוחד בשעת לילה, מדובר בגניבה קלה עבור הגנב המיומן אשר יודע לפרוץ את המנעול בשתי שניות. 

הגנבים כבר מזמן התמקצעו בגניבת אופניים אשר נעולות עם מנעול לאופניים ישן שכולנו מכירים מתקופת הילדות. לכן תחום המנעולים התפתח בשנים האחרונות והומצאו מגוון מנעולים חדשניים ומשוכללים אשר נועדו למנוע את הגניבה. מנעולים חדשים קשים יותר לפריצה ולכן הגנבים לעתים מוותרים מראש כאשר רואים שאופניים נעולות עם מנעול לאופניים חזק. 

בבחירה של מנעול לאופניים כדאי להשקיע ולרכוש את המנעול החזק והאיכותי ביותר. לעתים אנשים רוצים להימנע מהוצאה גדולה על המנעול, אך זה עשוי לעלות להם במחיר האופניים. מנעולים פשוטים הם לרוב כלים לפריצה ומהווים מטרה קלה עבור הגנבים. 

לכן כשזה נוגע לרכישת מנעול לאופניים אל תתפשרו ורכשו את המנעול החזק והאיכותי ביותר אשר יחזיק איתכם לאורך שנים רבות.

מחפשים מנעולים או אביזרים נוספים לאופניים חשמליות ? בקרו עוד היום באתר באזז ומצאו מגוון אביזרים איכותיים במחירים משתלמים. 


טואול - בניית אתרים באינטרנט