משלוח חינם בקנייה מעל 200 ש"ח

להזמנות חייגו: 03-7705635צריכים עזרה?  התקשרו עכשיו
03-7705635

סוללות לאופניים חשמליים

המחירים הזולים בארץ - הזמינו עכשיו סוללה לאופניים חשמליים במחירים מיוחדים.
קיימת אפשרות מכירה לסיטונאים, לפרטים צור קשר

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. אופניים חשמליים
  3. /
  4. סוללות לאופניים חשמליים

בטריה לאופניים חשמליים היא האביזר החשוב ביותר של אופניים חשמליים, וככל שרוכשים אופניים עם סוללה לאופניים חשמליים איכותית יותר כך חוויית הנסיעה תהיה טובה יותר. כאשר רוכשים אופניים חשמליים הן מגיעות יחד עם הסוללה, אך ניתן גם לרכוש בטריה לאופניים בנפרד. 

ישנן סיבות שונות בגללן אנשים רכושים סוללה לאופניים חשמליים בנפרד מהאופניים. לדוגמא, אם רכשו אופניים אך לאחר שימוש ממושך מצאו כי הסוללה אינה מספקת עבורם והעדיפו לרכוש בטריה לאופניים חזקה יותר.
אנשים רבים רוכשים סוללה לאופניים חשמליים רזרבית, בכדי שיהיה למקרה ושכחו להטעין את הסוללה שלהם. אך אחת הסיבות הנפוצות שבגללן אנשים רוכשים בטריה לאופניים היא לאחר שנגנבה או נאבדה להם הסוללה המקורית שרכשו עם האופניים.  

אמנם סוללה לאופניים חשמליים לרוב מגיעה עם אחריות לתקופה של שנה בערך, אך האחריות במרבית המקרים אינה מכסה מקרים של גניבה או אובדן. לצערנו, מאחר ומדובר במוצר יקר אנחנו נתקלים במקרים רבים של גניבה. המקרים הנפוצים ביותר הם גניבה לאחר שבעל האופניים השאיר את הסוללה באופניים בעת החנייה שלהן בחוץ. לכן יש תמיד להקפיד להוציא את הסוללה במידה וחונים את האופניים בחוץ, במיוחד אם משאירים אותן במשך לילה שלם. אופניים חשמליות הן נוחות וקלות לקיפול, לכן תמיד עדיף להכניס אותן איתכם לבית או למשרד ומראש להימנע מסיכון של גניבה של האופניים עצמן או הסוללה. 

צריכים בטריה לאופניים רזרבית ? מחפשים סוללה לאופניים חשמליים במחירים אטרקטיביים ? בקרו כבר עכשיו באתר באזז ובחרו מתוך מגוון אביזרים לאופניים במחירים משתלמים במיוחד. 

logo בניית אתרים