משלוח חינם בקנייה מעל 200 ש"ח

להזמנות חייגו: 03-7705635דגמים של אופניים חשמליות

אופניים חשמליים כבר הפכו למראה נפוץ בכל עיר, מדובר בכלי תחבורה ירוק, חסכוני ונוח במיוחד לכל ניידות שהיא עירונית. באמצעות רכיבה על אופניים חשמליות כל עניין הפקקים נזנח, כמו כן, נושא החנייה, עלויות התחזוקה, הביטוח וכל הוצאות הדלק שהם נטל כבד על כולנו.

רכישה של אופניים חשמליים יספקו מענה מושלם לכל מי שרוצה להתנייד בקלות ומבלי להיתקע מדי בוקר בפקק או בכל התעסקות אחרת בכבישים. בשל הביקוש הגדול יש לאופניים חשמליות דגמים חדשים שיתאימו לכל צורך ושימוש, שעומדים בתקן הישראלי.

 

מבחר של דגמים                                                                                                   
בתוך כל המבחר הגדול שמתחדש כל העת תוכלו למצוא אופנים חשמליות דגמים מתקפלים בעלי גלגל בקוטר 20 ושלדת אלומיניום יחד עם בולם זעזועים קדמי, כמו כן, תוכלו למצוא אופניים מתקפלים עם מזלג קשיח ומערכת הינע סינגל ספיד, אופניים חשמליות דאור שסוחבות טוב בעלייה, אופניים חשמליות 48V שמתאימות מאוד לעיר. עוד דגמים איכותיים של אופנים חשמליות יציעו צמיגי בלון רחבים עם נפח גדול שיאפשרו לרכוב בדרכי עפר וגם בכביש עירוני.

 

מה חשוב לדעת לפני שקונים אופניים חשמליות?                                                                    
כל רכישה של אופניים חשמליות צריכה להיעשות בקפידה, לכן, מומלץ לרכוש אופניים חשמליים מרשת או חנות מוכרת שיש לה ניסיון ומתן שירות מקצועי. חנות שכל האופניים שמוצעות בה, עומדות בתקן ומגיעות עם תעודת אחריות, כך תבטיחו לעצמכם רכיבה בטוחה. פרט נוסף שכדאי לבדוק הוא, שהחנות מחזיקה בתוכה גם אביזרים שמיועדים לרכיבה בטוחה.

 

ציוד נילווה לאופניים חשמליות                                                                                  
מעבר לכל חוקי התנועה שיש לשמור עליהם, כמו רכיבה אך ורק לאורך השבילים שמיועדים לרכיבת אופניים, יש להקפיד על חבישת קסדה איכותית שתגן על ראשכם. לרכיבה בלילה או ביום ערפילי חשוב ללבוש בגדים בהירים עם אפוד זוהר. לדאוג לפנסים ומהבהבים. לרכוש מנעול חזק ואיכותי שמגן על גניבה ותמיד לקחת אתכם הסוללה.

אצלנו ב באז אופניים תוכלו למצוא מבחר של אביזרים, ציוד ואופניים חשמליות מיוחדות לכל צורך שלכם. צוות החנות ישמח לענות על כל שאלה ולסייע לכם בכל בחירה של אופניים ואביזרים.

טואול - בניית אתרים באינטרנט