משלוח חינם בקנייה מעל 200 ש"ח

להזמנות חייגו: 03-7705635אופניים חשמליות תקנים אופניים חשמליות תקנים אופניים חשמליות תקנים אופניים חשמליות תקנים

תקנות התעבורה שנוגעות לאופניים חשמליים משתנות לעיתים תכופות. חנות אופניים חשמליים בראשון לציון מתעדכנת כל הזמן בתקנות ועדכונים מטעם משרד התחבורה, כדי להבטיח דגמים וסוגי אופניים שעומדים בכל דרישה ועדכון.  

נדגיש שהתרחבות השימוש באופניים חשמליים מביאה לצערנו לא מעט תאונות, לרבות בעקבות רכיבה שהיא אינה זהירה מספיק ושלא עומדת בתקנים. המשטרה וגם הרשויות המקומיות שאחריות על כל הביטחון של התושבים והנוסעים בכבישים, מבינה שיש לנקוט בצעדים לא מקלים נגד כל מי שלא מקפיד על הכללים ואינו עומד בכל התקנים.
 

הדרישות האחרונות                                                                                                    
הדרישות העדכניות כיום הינן - הספק מנוע מרבי באופניים חשמליות עומד על 250 וואט. בנוסף, כל חנות אופניים חשמליות ראשון לציון ובכל עיר אחרת בארץ, נדרשת להצמיד על האופניים מדבקה שמפרטת אודות דגם האופניים, ארץ הייצור, תאריך והשם של היצרן. בכל הקשור לאבזור, התקן מחייב פנס קדמי עם תאורה לבנה, פנס אחורי עם תאורה אדומה, מחזירי אור מאחור וגם על הדוושות. פריט חובה נוסף הוא פעמון או צופר.

גרים בראשון לציון ומחפשים את החנות הקרובה אליכם של אופניים חשמליות? חנות שתסייע לכם בבחירה של אופניים לכל מטרה ותעניק לכם תחזוקה וטיפולים בשעת הצורך? אתם מוזמנים לפנות אלינו ל -באזז אופניים בטלפון 03-7705635 ונשמח לסייע בכל שאלה וייעוץ.

טואול - בניית אתרים באינטרנט