משלוח חינם בקנייה מעל 200 ש"ח

להזמנות חייגו: 03-7705635אביזרים לאופניים חשמליות

יש היום היצע גדול ועשיר ביותר של אביזרים לאופניים חשמליים. אביזרים אלו נועדו לשדרג כל זוג אופניים ולספק לבעלים שלהם נוחות, בטיחות מלאה ויעילות בכל רכיבה. להלן פירוט אודות כל אותם אביזרים.

תיק/סל / ארגז – על מנת שתוכלו להעמיס דברים על האופניים, ניתן לרכוש ארגז אחורי סגור או סלסלה קדמית או תיק לכיסא או לצד האופניים ועוד.

קסדות – בכל רכיבה על אופניים נדרש יהיה לחבוש קסדה. תוכלו למצוא היום שלל דגמים של קסדות-  קסדת חצי, קסדת פרש וקסדת שלושת רבעי.

מנעולים – על מנת שתוכלו להיות בטוחים שהאופניים שלכם לא חשופות לגניבה, חשוב לרכוש מנעול חזק ועמיד. יש מנעול פרסה מחוסם, מנעול מסוג שרשרת ומנעול כבל ועוד.

מראות – מראות על האופניים יסייעו לכם לראות את כל מה שמתרחש מהצדדים ומאחור, יש מבחר ודגמים שונים של מראות בצורות שונות.

מושבים – יש מגוון מושבים לאופניים מחומרים שונים כגון: סיליקון ג'ל, מושב מעור או מושב שהוא ספורטיבי ועוד. כמו כן, תוכלו למצוא מושב הרכבה לאופניים חשמליות שהוא נשלף, מושב עם בולם זעזועים, עם מנגנון קיפול, עם ידית וכו'.  

פנסים – הפנס הוא אביזר משמעותי ביותר, בייחוד ברכיבה בשעה חשוכה או במזג אוויר ערפילי, תוכלו למצוא היום, פנס קדמי או אחורי, פנס מנצנץ, פנס עם תאורת לד, פנס סיליקון ועוד.

מחפשים אביזרים לרכיבה בטוחה ואיכותית? פנו אלינו ל- אתר הבית ותתרשמו ממכלול של אביזרים לאופניים חשמליות. לכל שאלה צרו קשר ב- 03-7705635 ונשמח לסייע.

טואול - בניית אתרים באינטרנט